Firma obejmuje w tym zakresie odpowiedzialność za wykonanie całości robót budowlanych i instalacyjnych, wybór i pracę podwykonawców, sporządzenie kompletu dokumentacji powykonawczej.

Współpracownicy firmy z  wieloletnim doświadczeniem prowadzili i prowadzą także nadzory budowlane na wielu budowach mieszkaniowych i przemysłowych.


M.in świadczymy następujące usługi:

1. koordynacja procesu projektowego (projekty wykonawcze),

2. kontrola i koordynacja prac projektowych i wykonawczych zgodnie z założonym harmonogramem (nadzór nad wykonawcą, projektantami i innymi członkami zespołu inwestycyjnego),

3. przygotowanie i uzgodnienie z Inwestorem harmonogramu koniecznych działań i/lub spotkań z urzędami i administracją lokalną i koordynacja ich wdrożenia.


Współpracownicy firmy z wieloletnim doświadczeniem prowadzili i prowadzą także nadzory budowlane na wielu budowach mieszkaniowych i przemysłowych.

Przykładowe nadzory inżynierskie prowadzone w ostatnich latach przez współpracowników  firmy:

  • “Inwestor Zastępczy” na budowie stanu surowego kościoła p.w. Św. Ojca Pio we Wrocławiu – Partynicach, 2013r do 2016r

  • Prace wyburzeniowe żelbetowych zbiorników podziemnych i prace budowlane fundamentów kościoła p.w. Św. Ojca Pio z Pietrelciny przy ul. Ołtaszynskiej 114 we Wrocławiu

  • Stacja Uzdatniania Wody o wydajności 125m³/h ze zbiornikami wyrównawczymi  żelbetowymi w Pietrzykowicach.


Kolejnym zakresem prowadzonym we współpracy z zespołem projektowym, jest wykonywanie projektów budowlanych, wykonawczych oraz instalacyjnych.

Firma prowadzi szkolenia ,konsultacje oraz opiniuje działanie instalacji przeciwpożarowych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych. Prowadzi także szkolenia BHP.

Zapraszamy do kontaktu!

Proszę podać imię i nazwisko

Proszę podać prawidłowy adres email.

Invalid Input

Proszę wpisać treść zapytania

To pole jest wymagane

Kod Antyspam
Invalid Input

Invalid Input